Najnowsza kolekcja Zuiver

Już jest! Najnowsza kolekcja jesień/ zima 2013 holenderskiej marki Zuiver jest już dostępna w sklepach! Nowości Zuiver to mnóstwo nowych pomysłów ma stworzenie niesamowitych kreacji mebli, ciekawych aranżacji i oryginalnego połączenia tekstur oraz barw.

Marka Zuiver po raz kolejny pokazuje swoim klientom jak bardzo przywiązana jest do tradycji i klasyki. Proponuje nowe pomysły na meble, które już wcześniej pojawiły się w ich ofercie, wraca do klasycznych form krzeseł i stawia na niebanalne dekoracje i klimatyczne oświetlenie. Zuiver udowadnia, że połączenie klasyki z nowoczesnością może dać bardzo udany efekt!

Zuiver, to styl skandynawski w wydaniu holenderskim. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi propozycjami z najnowszej kolekcji Zuiver 2013:

Zuiver-5

TWO TONE, czyli miks barw na poprawę nastroju!

Zuiver-10

ELEVEN- “9, 10, Eleven. Ready or not here it comes!”

Zuiver-11

ARC- klasyka szarości

Zuiver-12

FOURTEEN i FIFTEEN- oryginalne i wygodne krzesła pasujące do przestrzeni w każdym stylu

Najnowsze meble, dodatki i oświetlenie marki Zuiver jest już teraz dostępne na stronie sklepu internetowego North&South Home: http://nshome.pl/11_zuiver! Zapraszamy do znalezienia swojej inspiracji wśród wielu pięknych i nietypowych propozycji tej marki!

 

Dodaj komentarz