Zuivier – Nowa kolekcja

Zuiver to  marka wyposażenia wnętrz znana każdemu pasjonatowi designu. W najnowszej kolekcji 2014/2015 na każdego, kto kocha piękne przedmioty, czeka pełna gama propozycji do całego domu.

W kolekcji 2014/2015 holenderska marka skupia się w szczególności na efektownych meblach i artykułach oświetleniowych – to one są marzeniem niejednego miłośnika stylu skandynawskiego i współczesnych loftów.

Na uwagę zasługują w szczególności lampy wykończone w kolorze miedzianym – jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Okrągłe lampy z kształtnymi kloszami, zarówno solo, jak i w towarzystwie wyglądają spektakularnie. Oprócz lamp wiszących na miłośników miedzi czekają także lampy stojące, a poza tym w tym nowe wersje popularnych „trójnogów”.

Warto sprawdzić też stoliki Zuiver – zarówno te wykończone w ciepłym kolorze miedzi, jak i również drewniane, z których marka jest szczególnie znana. Czekają między innymi stoliki z dekoracyjnymi blatami wykończonym marmurowym wzorem – także wyjątkowo modnym w tym sezonie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ciekawych stolików dekoracyjnych marki Zuiver, które dostępne są na stronie sklepu internetowego North&South Home: www.nshome.pl! Odkryj piękno w dekoracji wnętrz!

skandynawskie wnętrze

 

lamy w stylu skandynawskim

 

krzesła

 

taboret zuivier

 

stolik kawowy

 

stolik zuivier

 

 

dekoracje zuivier

 

 

 

Dodaj komentarz